Po co dzieciom tablety?

Przydają się i do nauki, i do zabawy. Ale najlepiej, jeśli to sprzęt od razu zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

Tablety EduTab2+ są doskonałe dla dzieci.

Tablety EduTab2+ są doskonałe dla dzieci.

Czym powinien charakteryzować się tablet dla dziecka? Przede wszystkim, powinien być bezpieczny, a więc rodzic powinien mieć możliwość zablokowania dostępu do niebezpiecznych stron czy aplikacji.

Ale bezpieczeństwo ma też drugie oblicze. Co Wy na to, żeby tablet był pokryty… antybakteryjną powłoką? To możliwe!

I jeszcze trzecia rzecz: do tego wszystkiego powinien fajnie wyglądać. Dobrze by było, że był kolorowy i podobał się dzieciakom.

Dobra wiadomość: tablety tablety Overmax spełniają wszystkie te wymagania!

Do wyboru, do koloru

Co ważne, tablety Overmax dostępne są w dwóch wariantach – dla różnych grup wiekowych.

Dla pociech młodszych, od 4 roku życia, stworzono FantasyTab. Z kolei dla nieco starszych, bo dla dziewczynek i chłopców powyżej 7 roku życia, stworzono Edutab2+.
Poza wspomnianymi na wstępie charakterystycznymi cechami, tablety oferują zainstalowane już aplikacje, tworzone przez partnerów firmy Omnix. Kupujący Fantasytab znajdą na przykład programy do nauki języka angielskiego, a także aplikacje do malowania czy nawet… karaoke!

Dwie kamery pozwolą na robienie zdjęć i filmów, rysik na precyzyjne pisanie i rysowanie, a wymienne obudowy kolorystyczne sprawią, że tablet może zmieniać barwę albo przybrać taką, która bardziej odpowiada chłopcom czy dziewczynkom.

Z kolei Edutab2+ ma ekran o przekątnej 7 cali, kauczukową obudowę chroniącą przed uszkodzeniami i mnóstwo aplikacji edukacyjnych, w tym encyklopedię, programy językowe. Są nawet filmy z eksperymentami chemicznymi czy przepisy dla najmłodszych kucharzy.

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Acer Aspire S3

KONKURS

Mamy dla was również konkurs w którym do wygrania są 2 tablety edukacyjne: Edutab2+ (tablet dla dzieci w wieku 7+) i Fantasytab (tablet dla dzieci od 4 lat). Wystarczy napisać w jednym zdaniu dlaczego to właśnie wasze dziecko powinno otrzymać nagrodę. Na odpowiedzi czekamy do 8 grudnia pod adresem konkurs@gadzetomania.pl. W tytule proszę wpisać „Konkurs Overmax”.

Więcej informacji na temat Fantasytab oraz Edutab 2+ na stronie http://kids.overmax.pl.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Drony dostarczające przesyłki Amazonu w 30 minut? Pewnie, że chcę! Litecoin - cyfrowa waluta, która zyskuje na wartości szybciej niż bitcoin Eyes-On Glasses – rozszerzona rzeczywistość na coś się przydaje. W końcu! MOSS – niesamowite klocki, dzięki którym zbudujesz własnego robota Najlepszy telewizor do gier Niuch, niuch – gry i filmy do odczuwania nosem Zamiast pracy – pożyczka. Nie daj się nabrać na atrakcyjne ogłoszenia o pracę Marsze śmierci dla każdego "Jesteśmy robotami". Praca w Amazonie podwyższa ryzyko choroby psychicznej Coin zastąpi cały portfel? Nie w tak nowoczesnym kraju jak Polska! Jeździłam pralką – Nissan Leaf Unia Europejska: Internet tańszy niż Polska mają... prawie wszyscy Czym jest gifoskop? Można już przesyłać smak przez Internet Prywatność może być anomalią? Winamp - koniec legendy Opanuj strach, bo przegrasz. Rewolucja w grach! Kultowe programy telewizyjne o komputerach Bill Gates przechytrzył Steve'a Jobsa Polak odtworzył mechanizm Leonarda da Vinci Oto nowa Gadżetomania! Cała prawda o piractwie Nadjeżdżają samochody z DRM! G-TV: komputery PRL-u